Förtroendevalda hos oss.

Patrik Lind (L)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-12-10 - 2022-10-14
Stadsbyggnadsnämnden Ledamot 2018-04-19 - 2018-12-31