Förtroendevalda hos oss.

Peter Lindefjärd (SD)

Kontaktinformation

E-post:
peter.lindefjard@haninge.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-12-10 - 2022-10-14
Stadsbyggnadsnämnden Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31