Förtroendevalda hos oss.

Kjell Larsson (M)

Kontaktinformation

E-post:
kjell.larsson@haninge.se

Bild på Kjell Larsson

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Haninge kommuns pensionärsråd Ledamot 2019-03-25 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Stadsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Södertörns miljö- och hälsoskyddsförbund Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31