Förtroendevalda hos oss.

Alette Marie Lindgren Sund (S)

Kontaktinformation

E-post:
alettemarie.sund@haninge.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Södra Skärgårdens Inresseförening Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Äldrenämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31