Förtroendevalda hos oss.

Kenneth Forsberg (S)

Bild på Kenneth Forsberg

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hel- och deltidsengagerade förtroendevalda Förtroendevald 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14