Förtroendevalda hos oss.

Meeri Wasberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
meeri.wasberg@haninge.se

Bild på Meeri Wasberg

Uppdrag (11 st)

OrganisationUppdragPeriod
Borgerliga vigselförrättare Vigselförrättare 2019-04-11 - 2022-12-31
Haninge Kommun Holding AB Ordförande 2019-05-01 - 2023-04-30
Hel- och deltidsengagerade förtroendevalda Kommunalråd 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens presidium Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Krisledningsnämnd Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Mälardalsrådet Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Storsthlm Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Storsthlm Ledamot 2019-03-21 - 2023-03-31
Södertörns brandförsvarsförbund 2:e v ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31