Förtroendevalda hos oss.

Erika Olofsson (SD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31