Förtroendevalda hos oss.

Marina Andersson (S)

Kontaktinformation

E-post:
marina.andersson@haninge.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och demokratinämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31