Förtroendevalda hos oss.

Cecilia Ludvin (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Haninge kommuns funktionshindersråd Ersättare 2019-04-29 - 2022-12-31
Näringslivs- och arbetsmarknadsnämnden Ledamot 2020-01-01 - 2022-12-31
Södertörns upphandlingsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31