Förtroendevalda hos oss.

Goran Baban (S)

Kontaktinformation

E-post:
goran.baban@haninge.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Grund- och förskolenämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-10-15 - 2022-10-14
Svealands Kustvattenvårdsförbund Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31