Förtroendevalda hos oss.

Lage Öhlund (-)

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Haninge Kommun Holding AB Suppleant 2019-05-01 - 2023-04-30
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedningen Ledamot 2018-12-10 - 2022-10-14
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31