Förtroendevalda hos oss.

Marja Väisänen (S)

Kontaktinformation

E-post:
marja.vaisanen@haninge.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Grund- och förskolenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Samrådsgrupp för finskt förvaltningsområde Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Södertörns miljö- och hälsoskyddsförbund Ersättare 2019-02-11 - 2022-12-31