Förtroendevalda hos oss.

Göran Boström (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Samrådsgrupp för finskt förvaltningsområde Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31