Förtroendevalda hos oss.

Samuel Skånberg (V)

Kontaktinformation

E-post:
samuel.skanberg@haninge.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hel- och deltidsengagerade förtroendevalda Förtroendevald 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31