Förtroendevalda hos oss.

Kerstin Hedin (S)

Kontaktinformation

E-post:
kerstin.hedin@haninge.se

Bild på Kerstin Hedin

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-05-21 - 2022-10-14
Skärgårdsrådet Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31