Förtroendevalda hos oss.

Linda Bengtsson (M)

Kontaktinformation

E-post:
linda.bengtsson@haninge.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Idrotts- och fritidsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Nämndemän Nämndeman 2020-04-15 - 2020-12-31