Förtroendevalda hos oss.

Mikael Trolin (C)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Beredning för social hållbarhet Ledamot 2020-07-01 - 2022-12-31
Ornö Bygdegårdsförening Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Stadsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Stiftelsen Tyrestaskogen Ersättare 2020-03-10 - 2022-12-31