Förtroendevalda hos oss.

Per Ekström (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Grund- och förskolenämnden Ersättare 2020-03-10 - 2022-12-31
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31