Förtroendevalda hos oss.

Daniel Andersson (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kultur- och demokratinämnden Ersättare 2020-04-15 - 2022-12-31
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31