Förtroendevalda hos oss.

Nicole Forslund (L)

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Folkets husförening Ombud 2020-04-28 - 2022-12-31
Hel- och deltidsengagerade förtroendevalda Förtroendevald 2019-05-14 - 2022-12-31
Idrotts- och fritidsnämnden Ordförande 2019-11-05 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2020-02-10 - 2022-12-31
Samrådsgrupp för finskt förvaltningsområde Ledamot 2020-04-28 - 2022-12-31